Mgr. Arnošt Štěpánek, MBA Arnošt se narodil v roce 1968. Do Hradce Králové přišel v roce 1986 studovat a od té doby zde (s drobnými přestávkami) žije.

Po ukončení Pedagogické fakulty (učitelství matematiky) se věnoval zejména práci v reklamě a marketingu. V roce 1998 přijal výzvu ze Škoda Auto a jako vedoucí oddělení nových médií a e-commerce koordinoval zahájení prodeje vozů pro celou importérskou síť Škoda Auto. Po 4 letech, kdy dokončil tento projekt se začal věnovat poradenské činnosti a podnikání v oblasti internetových prezentací a realit. V roce 2010 dokončil studium Master of Business Administration na Sheffield Hallam University. Po ukončení studia a výcviku v týmovém koučinku (Organisation Relationship System Coaching) v Londýně a San Franciscu se věnuje koučování firem i jednotlivců a lektorské činnosti. Hovoří výborně anglicky, domluví se i německy, španělsky nebo rusky. Kromě komerčních projektů se věnuje také mnoha neziskových projektům. Pomáhá jako kouč zdarma nadacím, podporuje uplatnění skupiny 50+ na trhu práce, přednáší na univerzitách (marketing, projektové řízení), vede motivační semináře a workshopy pro studenty středních škol, pořádá webináře pro veřejnost.

Arnošt je vášnivý sportovec, věnuje se spolu s manželkou běhání, cyklistice, horolezectví, lyžování, skialpinismu, snowboardingu, vodáctví, potápění i golfu. Je hrdým otcem 4 dcer, ve věku 1,5 až 15 let.

V komunální politice hodlá prosadit zejména změnu systému podpory a financování sportu.

člen sportovní komise